Bezpłatny Webinar

Dziękuję i gratuluję!

Właśnie udało Ci się zapisać na Bezpłatny Webinar na temat 10 testów klinicznych, które powinien znać każdy fizjoterapeuta.
Dostęp do niego oraz wszystkie dodatkowe informacje, znajdziesz na swojej poczcie mailowej.

Cieszę się, że postawiłeś na WIEDZĘ! Bardzo to doceniam. 
Dlatego przygotowałem dla Ciebie poradnik z 19 najważniejszymi grupami testów klinicznych 

Poznaj także pozostałe produkty..

Esencja wiedzy w jednym miejscu

Sprawdź, czym wyróżnia się książka

Ponad 250 testów z informacjami o wykonaniu, interpretacji oraz czułością i swoistością

Proste i przejrzyste przedstawienie WARTOŚCI KLINICZNEJ każdego testu

Zawiera 19 GRUP TESTÓW klinicznych czyli najskuteczniejszych kombinacji dla konkretnych dysfunkcji

Na mojej stronie znajdziesz także resztę produktów, a pośród nich są:

poznaj opinie innych fizjoterapeutów

Jednym słowem - znakomita

Jest to jeden z najlepszych ebooków jakie miałem okazję czytać. Umożliwia odpowiedni dobór testu w zależności od objawów zgłaszanych przez pacjenta i dodatkowo, informacja o specyficzności i czułości pozwala na upewnienie się co do struktury, która jest uszkodzona. Dużo praktycznej wiedzy do zastosowania w gabinecie, bardzo ułatwia różnicowanie uszkodzenia i przez to jesteśmy dokładniejsi w naszej pracy. Gorąco polecam


krzysztof działa

Fizjoterapeuta

Takiej książki jeszcze nie było

W końcu książka w języku polskim, która w jasny sposób omawia, które testy są skuteczne, a które nie. Nie trzeba jej czytac w całości - można wybrać te części ciała, która nas najbardziej interesują. 

Na pewno nie raz po nią sięgnę, zwłaszcza że e-booka mam zawsze pod ręką 

Magdalena desperak

Fizjoterapeuta

Zapoznaj się z moimi produktami
już TERAZ

Kim jestem?

Praktykiem, nie teoretykiem. Uważam, że w procesie leczenia wszystko zaczyna się od właściwej diagnozy. Efektem mojej praktyki jest książka "Testy kliniczne w fizjoterapii. Badanie narządu ruchu" dostępna na fizjodiagnostyka.pl. Na co dzień pracuję w Body Medica w Poznaniu, gdzie pracuję z pacjentami z dolegliwościami narządu ruchu. Jestem także wykładowcą na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, gdzie prowadzę zajęcia związane w anatomią i fizjologia powięzi. 

Wyróżnienia i certyfikaty

  • Od 2018 roku jestem Certyfikowanym Terapeutą metody Fascial Manipulation wg Stecco
  • Jestem współautorem badań „Efficiency of Fascial Manipulation in treatment of epicondylitis lateralis” nagrodzonych na 5th Fascial Manipulation Associacion Congress w Padwie oraz prezentowanych podczas Fascia Research Congress w Berlinie w 2018 roku
  • Jestem autorem książki i twórcą i kursu „Testy kliniczne w fizjoterapii. Badanie narządu ruchu”. Często uczestniczę w konferencjach. Można mnie także posłuchać na licznych webinarach

Zapoznaj się z moimi produktami
już TERAZ

Zarezerwuj swoje miejsce

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Zarezerwuj swoje miejsce

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Wypełnij formularz

Szanujemy Twoją prywatność. Nie wysyłamy spamu

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Body Medica Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Dariusz Ciborowski, 62-020 Swarzędz, Żeromskiego 16. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.

Close
Page Created with OptimizePress