Esencja wiedzy w jednym miejscu

Sprawdź, czym wyróżnia się książka

Większość testów opisanych w książce dostępna jest także w formie wideo na platformie edukacyjnej

Proste i przejrzyste przedstawienie WARTOŚCI KLINICZNEJ każdego testu

Zawiera 19 GRUP TESTÓW klinicznych czyli najskuteczniejszych kombinacji dla konkretnych dysfunkcji

Zacznij poszerzać swoją wiedzę

już DZIŚ

Jednym słowem - znakomita

Jest to jeden z najlepszych ebooków jakie miałem okazję czytać. Umożliwia odpowiedni dobór testu w zależności od objawów zgłaszanych przez pacjenta i dodatkowo, informacja o specyficzności i czułości pozwala na upewnienie się co do struktury, która jest uszkodzona. Dużo praktycznej wiedzy do zastosowania w gabinecie, bardzo ułatwia różnicowanie uszkodzenia i przez to jesteśmy dokładniejsi w naszej pracy. Gorąco polecam


krzysztof działa

Fizjoterapeuta

Takiej książki jeszcze nie było

W końcu książka w języku polskim, która w jasny sposób omawia, które testy są skuteczne, a które nie. Nie trzeba jej czytac w całości - można wybrać te części ciała, która nas najbardziej interesują. 

Na pewno nie raz po nią sięgnę, zwłaszcza że e-booka mam zawsze pod ręką


Magdalena desperak

Fizjoterapeuta

O prowadzącym


Dariusz Ciborowski

Twórca i instruktor kursu „Testy kliniczne, diagnostyka ortopedyczna w fizjoterapii”. Autor książki o tym samym tytule. 

  • Od 2018 roku jestem Certyfikowanym Terapeutą metody Fascial Manipulation wg Stecco. Na codzień pracuję z pacjentami prowadząc prywatną prakykę w Poznaniu. Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości mięśniowo-szkieletowych. W swojej praktyce wykorzystuje USG. Opiekuje się wieloma grupami sportowymi, w tym biegaczami, kolarzami, tenisistami, piłkarzami, pływakami i innymi.
  • Wykładam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, gdzie specjalizuje się w anatomii i fizjologii powięzi. Jestem współautorem badań „Efficiency of Fascial Manipulation in treatment of epicondylitis lateralis” nagrodzonych na 5th Fascial Manipulation Associacion Congress w Padwie.
  • Od 2016 jestem kierownikiem rehabilitacji Grupy Lux Med w Poznaniu, gdzie odpowiadam także za rozwój programu Medycyna dla Sportu i Aktywnych. W ramach Grupy współpracuje z PKOl.
  • Jestem autorem książki i twórcą i kursu „Testy kliniczne w fizjoterapii. Badanie narządu ruchu”. Często uczestniczę w konferencjach. Można mnie także posłuchać na licznych webinarach

Zacznij poszerzać swoją wiedzę

już DZIŚ

Zarezerwuj swoje miejsce

na bezpłatny webinar o najskuteczniejszych testach klinicznych

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Body Medica Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Dariusz Ciborowski, 62-020 Swarzędz, Żeromskiego 16. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatnościPonadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.

Close

Wypełnij formularz

Szanujemy Twoją prywatność. Nie wysyłamy spamu

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Body Medica Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Dariusz Ciborowski, 62-020 Swarzędz, Żeromskiego 16. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności. Ponadto, odnajdziesz je w wiadomości potwierdzającej zapis do newslettera.

Close
Page Created with OptimizePress