KURS ONLINE

TESTY KLINICZNE W FIZJOTERAPII BADANIE NARZĄDU RUCHU - kursy dla fizjoterapeutów online

Gdzie znajdziesz ponad 200 filmów instruktażowych, które uzbroją Cię w skuteczne narzędzia do walki z dolegliwościami bólowymi Twoich pacjentów

KURS ONLINE
TESTY KLINICZNE W FIZJOTERAPII BADANIE NARZĄDU RUCHU

Gdzie znajdziesz ponad 200 filmów instruktażowych, które uzbroją Cię w skuteczne narzędzia do walki z dolegliwościami bólowymi Twoich pacjentów!

Dzięki zawartym tu informacjom zdobędziesz nowe umiejętności:
Dlaczego warto wziąć udział w kursie online?
Zobacz krotki film

Ilość dolegliwości, z którymi trafiają do nas pacjenci jest nieograniczona. Umiejetność postawienia prawidłowej diagnozy jest kluczowa w procesie leczenia. Dzięki niej nie błądzimy po omacku tylko precyzyjnie możemy dobrać metody manualne lub techniki rehabilitacji ruchowej. 

Stworzyłem ten kurs aby uzbroić Cię w wiedzę i dać narzędzia do podejmowania najlepszych decyzji diagnostycznych w Twoim gabinecie. Chcę dać Ci kurs, który:

 • pozwoli szybciej pomóc Twoim pacjentom 
 • podniesie Twoje umiejętności palpacyjne i diagnostyczne
 • powiększy grupę zadowolonych pacjentów co przełoży się na większą liczbę poleceń
 • pozwoli pracować w sposób bezpieczny z pełną świadomością występowania przeciwwskazań

Jeśli takie podejście do pracy z pacjentem jest Ci bliskie, serdecznie zapraszam do uczestnictwa w kursie!

Zajrzyj do wnętrza kursu - zobacz przykładową lekcję

Część teoretyczna wprowadzi Cię w świat testów klinicznych. Dzięki temu modułowi dowiesz się czym jest czułość, swoistość i inne ważne współczynniki. Dowiesz się jak stosować grupy testów, czym jest wartość kliniczna oraz jakimi zasadami kierować się przy właściwej interpretacji testów

Filmy w części praktycznej poprowadzą Cię za rękę przez najważniejsze schorzenia każdej części ciała. W ten sposób uzyskasz wiedzą na temat szczegółów wykonania testów, które nie zawsze są jasne po ich przeczytanie w książce (np. siła impulsu, szybkość pchnięcia, głębokość ucisku itp.)

Patryk Wrotyński
fizjoterapeuta
Read More
Miałem okazję uczestniczyć w kursie przygotowanym przez Darka Ciborowskiego – Testy kliniczne w fizjoterapii. Kurs przygotowany profesjonalnie, bogaty w wiedzę i dający wiele umiejętności praktycznych. Na kursie super atmosfera, a skrypt przygotowany na wysokim poziomie. Polecam i czekam na kolejne kursy!!!
Marta Banaszak
fizjoterapeuta
Read More
Polecam z całego serca kurs Diagnostyka ortopedyczna w fizjoterapii, testy kliniczne, prowadzony przez Dariusza Ciborowskiego. Bardzo dużo konkretnej wiedzy i umiejętności którą napewno przyda się w pracy z pacjentem.
Dominik Krajewski Human4Human
Fizjoterapeuta
Read More
Udział w szkoleniu z zakresu testów klinicznych w fizjoterapii ortopedycznej pozwala ugruntować wiedzę z tego zakresu oraz precyzję wykonywania samych testów. Przydatne są informacje na podstawie najnowszych badań naukowych o czułości i specyficzności zarówno poszczególnych testów, jak i zbioru kilku testów (klasterów) Po szkoleniu otrzymujemy skrypt ze wszystkimi testami, dzięki czemu szybko można odświeżyć daną informację bez konieczności googlowania czy szukania po grubych książkach 😉
Previous
Next
Szczegółowy opis modułów kursu online:

PAKIET KSIĄŻKA + E-BOOK + KURS ONLINE

Testy kliniczne w fizjoterapii. Badanie narządu ruchu
787
639zł + koszt wysyłki
 • OSZCZĘDZASZ AŻ 148 ZŁ!!
 • ponad 250 testów w formie e-booka i książki papierowej
 • ponad 200 praktycznych filmów istruktażowych
 • dostęp do części teoretycznej jak i praktycznej

E-BOOK

Testy kliniczne w fizjoterapii. Badanie narządu ruchu
99zł
 • ponad 250 testów klinicznych
 • ponad 300 zdjęć
 • wygodna skala oceny wartości klinicznej testów
 • dostęp w każdej chwili z urządzeń mobilnych

KSIĄŻKA

Testy kliniczne w fizjoterapii. Badanie narządu ruchu
139zł + koszt wysyłki
 • ponad 250 testów klinicznych
 • ponad 300 zdjęć
 • wygodna skala oceny wartości klinicznej testów
 • 11 rozdziałów praktycznej wiedzy

KURS ONLINE

Testy kliniczne w fizjoterapii. Badanie narządu ruchu
549zł
 • ponad 200 praktycznych filmów instruktażowych
 • dostęp w każdej chwili z urządzeń mobilnych
 • dostęp do kursu przez 365 dni
 • 11 modułów z każdą częścią ciała

Profesjonalne kursy dla fizjoterapeutów online

Nasza oferta szkoleniowa dla specjalistów zajmujących się diagnostyką schorzeń narządu ruchu zawiera kurs online – testy kliniczne w ortopedii. Ten model zdalnego poszerzania wiedzy opiera się na 200 specjalistycznych filmach instruktażowych, a jednym z głównych zagadnień jest diagnostyka różnicowa dla fizjoterapeutów. Zasadniczą umiejętnością nabytą podczas takiego szkolenia jest ocena prawdopodobieństwa wystąpienia objawów charakterystycznych dla danej jednostki chorobowej. Kurs online zawiera część teoretyczną, podczas której zgłębiane są zagadnienia związane z właściwą interpretacją testów. Nieco inne korzyści dają moduły praktyczne dla każdej części ciała, m.in moduł testy kliniczne kręgosłupa lędźwiowego. Kurs online uczy właściwego stawiania diagnozy funkcjonalej.    

Kompleksowa diagnostyka ortopedyczna – kurs online

Do postawienia trafnej diagnozy i wdrożenia skutecznego planu leczenia lub rehabilitacji bardzo przydatne okażą się kursy dla fizjoterapeutów online. Takie szkolenia są realizowane etapowo (modułami). Przejrzysty system oceny oraz weryfikacji cechuje proponowane przez nas testy kliniczne. Fizjoterapiakurs online będzie zarówno wprowadzeniem dla medyków zaczynających karierę w zawodzie, jak i uzupełnieniem wiedzy doświadczonych specjalistów. Diagnostyka w fizjoterapii, którą przedstawia kurs online, zawiera omówienie kombinacji testów (tzw. grup testów klinicznych). Na tej podstawie uczestnik będzie potrafił wybrać najskuteczniejsze testy i nabędzie umiejętność ich późniejszego zastosowania.      

Kurs online prezentujący testy kliniczne w ortopedii

Funkcjonalne metody oceny efektywności wdrożonego planu terapeutycznego wyróżniają testy, które wykorzystuje diagnostyka ortopedyczna. Kurs online pomoże we właściwym filtrowaniu dostępnych badań analitycznych. Do tego uczestnik grupy szkoleniowej będzie wiedział, kiedy należy odesłać pacjenta do innego specjalisty. Wreszcie diagnostyka różnicowa, którą pokazuje ten kurs online, daje stały dostęp do wewnętrznej platformy e-learningowej. W rezultacie uczestnik takich zajęć może powrócić do wybranego modułu treści w dowolnym momencie.